reklama

Vodičku postihla zrejme cievna príhoda, život jej zachraňovali policajti PMJ a okoloidúca lekárka

Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) z Trnavy Marek Kupka a Richard Bartoš nezabudnú na službu v stredu 4. marca, počas ktorej zachraňovali život vodičke.

Počas hliadkovej služby sa pohybovali na autobusovej stanici v Trnave, keď pred nimi zastavilo auto Škoda Fabia. Za volantom sedela žena z Leopoldova.

„Z auta nik nevystupoval a nakoľko mohlo tvoriť cestnú prekážku, policajti išli situáciu ihneď preveriť. Za volantom našli ženu, ktorá strácala vedomie. Vytiahli ju z auta na najbližšiu lavičku a uložili ju do stabilizovanej polohy. Jeden z policajtov na ženu hovoril a druhý ihneď kontaktoval linku 155,“ opisuje situáciu krajská policajná hovorkyňa Mária Linkešová.

Kým policajti čakali na sanitku, pristavila sa pri nich okoloidúca, 27 – ročná lekárka Karolína z Papradna. „Policajtom uviedla, že ide pravdepodobne o cievnu mozgovú príhodu.“

policia

Ilustračné foto

Stav 64-ročnej ženy sa stále zhoršoval, na príjazd sanitky už nemohli dlhšie čakať.

Ženu previezli v ohrození života za asistencie majákov do trnavskej nemocnice a odovzdali ju do opatery službukonajúcim lekárom. Sprievod im robila aj ochotná lekárka.

„V službe boli policajti ppráp. Marek Kupka a ppráp. Richard Bartoš,“ doplnila Linkešová.

Ulož ako PDF
Napísal 6. marca 2015 12:54. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.