reklama

Na ulici škrtil svoju priateľku, spacifikovali ho mestskí policajti

Na základe oznámenia na linku 159, v ktorom stálo, že muž bije ženu, bola vyslaná hliadka mestskej polície v sobotu 2. apríla o 20.45 hodine na Námestie Slov. učeného tovarišstva v Trnave.

„Hliadka sa urýchlene presunula na uvedené miesto a už z diaľky počula ženský hlas volajúci o pomoc. Na Špačinskej ceste zasahujúci mestskí policajti spozorovali muža ako pritláča ženu o múr a pokúša sa ju škrtiť. Hliadke sa pomocou hmatov a chvatov podarilo muža od ženy oddeliť,“ uvádza o prípade správa MsP.

Námestie Slovenského učeného tovarišstva

Tridsaťštyriročná ženu odmietla prevoz na lekárskej ošetrenie, jej o päť rokov starší druh skončil v rukách mestských policajtov.
„Zadržaný muž bude za svoje konanie ďalej riešený. Napadnutá žena uviedla, že s útočníkom žije a riešili si svoje problémy,“ uzatvára sa v správe o udalosti.


Ulož ako PDF
Napísal 4. apríla 2011 2:11. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.