reklama

Mestskí policajti riešili najmä opilcov, ale aj susedské a rodinné spory

Dedko napadol susedku
Dňa 24.09.2010 o 11,45 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hospodárska v Trnave, kde dochádza k narušeniu občianskeho spolunažívania medzi susedmi. Na mieste bolo zistené, že 80- ročný Ján B. z Trnavy slovne napadol svoju susedku. Podľa svedkov nevhodné správanie zo strany menovaného je opakované aj voči iným susedom. Za svoje konanie bude muž ďalej riešený.

Manželské nezhody riešili mestskí policajti
Dňa 22.09.2010 v čase o 20,30 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu J. Fándlyho v Trnave z dôvodu preverenia oznámenia, že manželka neustále napáda svojho manžela. Po príchode na adresu hliadke išiel otvoriť 53- ročný Karol P. z Trnavy, ktorý uviedol, že jeho manželka ho neustále obťažuje svojím správaním a priznal , že do manželky sotil a ona spadla na zem. Hliadka skontrolovala 45- ročnú Veroniku P. z Trnavy, ktorá hliadke uviedla, že má so svojím manželom pretrvávajúce problémy a chcela ich riešiť. Udalosť je v štádiu ďalšieho šetrenia.

Opilci si ustlali priamo na ulici
Dňa 25.09.2010 o 04,05 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Golianová v Trnave, kde údajne niekto leží na chodníku. Po príchode hliadky na miesto bolo zistené, že na chodníku leží a spí silne opitý muž. Po jeho prebudení bolo zistené, že sa jedná o 21- ročného Milana Š. z Trnavy. Menovaný bol pod vplyvom alkoholu, avšak po vlastných odišiel domov. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Dňa 21.09.2010 v čase o 17,20 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hlavná v Trnave, kde leží na zemi neznáma žena. Na mieste hliadka zistila 49- ročnú Elenu P. z Trnavy, ktorá bola pod vplyvom alkoholu a ležala na zemi pri lavičke pri VUB banke. Hliadka žene pomohla vstať a posadiť sa na lavičku, nesťažovala sa na žiadne zranenie, ani si nevyžiadala lekárske ošetrenie. Za svoje konanie bude ďalej riešená.

Dňa 20.09.2010 v čase 19,55 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Limbová v Trnave pri ZŠ, kde mal na zemi ležať neznámy muž. Po príchode na miesto bolo hliadkou zistené, že sa jedná o 38- ročného Romana T. z Trnavy, ktorý bol pod vplyvom alkoholu a toluénu. Menovaný s hliadkou komunikoval a bol z miesta vykázaný. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Dňa 20.09.2010 o 19,43 hod. spozorovala hliadka MsP Trnava na ulici Orgovánová v Trnave ležiaceho muža na chodníku. Po pristúpení k mužovi bolo zistené, že sa jedná o 50- ročného Fridricha A. z Trnavy. Menovaný bol silne pod vplyvom alkoholu. Po prebraní hliadkou miesto opustil. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 27. septembra 2010 15:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.