reklama

Zo zápisníka Mestskej polície v Trnave

Opité ženy zaspali na ulici
Dňa 28.8.2010 o 12,45 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu A. Hlinku v Trnave, kde mal na zemi ležať človek. Po príchode hliadka na mieste zistila na začiatku staničného parku sanitku, ktorá mala naloženú 38- ročnú Klaudiu M. z Trnavy, ktorá bola pod vplyvom alkoholu a uvielda, že ide domov. Po prehliadke lekárom bola zo sanitky prepustená. Za svoje konanie bude ďalej riešená.
Dňa 27.8.2010 o 22,00 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Františkánska v Trnave, kde mala ležať neznáma žena. Hliadka po príchode na miesto zistila, že na zemi leží mladá žena zjavne pod vplyvom alkoholu. Asi po piatich minútach sa hliadke podarilo mladú ženu prebrať, po chvíli bola schopná postaviť sa a komunikovať s hliadkou. Bolo zistené, že sa jedná o 19- ročnú Kamilu Š. z Bukovej. Za svoje konanie bude ďalej riešená.

Vulgárne nadávala susedom
Dňa 27.08.2010 v čase o 15,00 hod. nahlásili obyvatelia mesta, že na ulici Kopánková v Trnave boli slovne napadnutí susedkou uvedenej ulice, ktorá na manželský pár kričala vulgárne slová z okna svojho domu. Podľa vyjadrenia manželského páru sa jednalo o 35- ročnú Bronislavu Š. z Trnavy, ktorá býva na uvedenej ulici a bezdôvodne slovne zaútočila na manželský pár. Uvedená udalosť je v štádiu ďalšieho šetrenia.

Pred kostolom obťažovala žobraním
Dňa 26.8.2010 v čase o 19,10 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Františkánska v Trnave, kde pri kostole obťažuje ľudí žobraním žena. Hliadka na mieste zistila osobu 39- ročnú Gabrielu R. z Bučian. Hliadka ženu z miesta vykázala.

Po vínku sa ustal na detskom ihrisku
Dňa 25.8.2010 v čase o 16,10 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Na Hlinách v Trnave, kde by mal pri detskom ihrisku ležať opitý muž. Hliadka po príchode na miesto zistila, že na lavičke pri detskom ihrisku leží a spí neznámy do pol pása vyzlečený muž, ktorého hliadka prebrala. Jednalo sa o 55- ročného Mikuláša S. z Trnavy. Muž hliadke priznal, že pil víno a zaspal. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Vrak na ulici F. Veselovského
Dňa 24.08.2010 v čase o 14,53 hod. bolo hliadkou MsP Trnava zistené  vozidlo Daewoo, na ulici F.Veselovského v Trnave. Vozidlo javí známky vraku a bola na vozidlo umiestnená výzva na jeho odstránenie. Majiteľ starého vozidla do 30 dní odstráni staré vozidlo z verejného priestranstva, inak bude odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.


Ulož ako PDF
Napísal 2. septembra 2010 9:22. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.