reklama

Zo zápisníka Mestskej polície v Trnave

Kradli zariadenie ihriska
Dňa 8.10.2010 v čase 08,35 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Orolská v Trnave, kde majú neznáme osoby rozoberať zariadenie ihriska a vezú ich na káre preč. Hliadka na mieste zistila, že mantinely už vezú po ulici Dolné Bašty v Trnave. Jednalo sa o 24- ročného Petra K. a 29- ročného Viliama A. z Trnavy. Hliadka menovaných vyzvala, aby mantinely vrátili tam odkiaľ ich vzali, čo aj urobili. Za svoje konanie budú obaja riešení.

Ležala opitá pri pošte
Dňa 8.10.2010 v čase 19,42 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Dohnányho v Trnave, kde na parkovisku pri Pošte 2 v Trnave, mala ležať na zemi opitá žena. Hliadka po príchode na miesto zistila že ide o 54- ročnú Alenu P.D. z Trnavy, ktorá vstávala zo zeme a bola pod vplyvom alkoholu. Hliadka menovanú napomenutím vykázala z miesta.


Kamaráti sa pobili pre mobil
Dňa 7.10.2010 o 15,45 hod. hliadka MsP Trnava vykonávala kontrolnú činnosť, pričom keď prechádzala po Limbovej ulici v Trnave okolo nákupného strediska Tulipán, tak si všimla, ako v prechode medzi budovami sa medzi sebou fyzicky napádajú dvaja hliadke známi muži 47- ročný Štefan Š. a 25- ročný Fridrich M. z Trnavy. Hliadka ich musela od seba oddeliť, nakoľko nereagovali ani na jej príchod. Po uvedenom hliadka zistila, že obaja sú pod vplyvom alkoholu, čo na mieste priznali. Za svoje konanie budú ďalej riešení.

Opitého strážil pes
Dňa 6.10.2010 o 22,25 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Petzvalová v Trnave, kde mal ležať muž pod vplyvom alkoholu a má so sebou psa. Tento muž údajne hlasno vykrikuje a pes šteká. Po príchode hliadky bolo zistené, že tento muž sedí na zemi v uličke, je  silne pod vplyvom alkoholu a nebol schopný samostatnej chôdze, mal pri sebe psa, ktorý brechal len keď sa hliadka priblížila k tomuto mužovi. Išlo o 58- ročného Jaroslava T. z Trnavy. Menovaný s hliadkou komunikoval, nemal žiadne zranenia a ani si nesťažoval na zdravotný stav. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Poškodili káble verejného osvetlenia
Dňa 6.10.2010 v čase o 18,10 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Ľ. Podjavorinskej v Trnave, kde sa traja neznámi mladí muži pokúšajú odrezať elektrické káble nového verejného osvetlenia, ktoré sa tam práve realizuje. Hliadka po príchode na uvedené miesto zistila, že sa oznámenie zakladá na pravde. Pri kábloch trčiacich zo zeme vedľa nového stĺpu verejného osvetlenia boli traja neznámy mladíci neskôr zistení 33- ročný Richard B. ,24- ročný Peter K. a 25- ročný Tomáš P. z Trnavy. Káble boli poškodené rezaním a lámaním. Za svoje konanie budú všetci traja riešení.
Ulož ako PDF
Napísal 12. októbra 2010 4:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.