reklama

Zo zápisníka mestskej polície

Starých rodičov ohrozovala vlastná vnučka
Dňa 30.12.2010 v čase o 19,35 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Sereďská v Trnave -Modranke, kde bolo podané oznámenie na 15- ročnú Dominiku J. z Trnavy, ktorá slovne napadla svojich starých rodičov. Menovaná údajne opakovane robí schválnosti a vulgárne sa vyjadruje a vyhráža sa ujmou na zdraví. Po príchode hliadky na miesto menovaná z miesta utiekla na neznáme miesto. Udalosť bude postúpená na ďalšie riešenie.

V parku popíjali a založili oheň
Dňa 31.12.2010 v čase o 20,35 hod. hliadka MsP Trnava pri pochôdzkovej činnosti  v Bernolákovom parku v Trnave asi 150 metrov od priestoru určeného pre dychovky spozorovala približne 10-15 ľudí sústredených okolo ohňa, ktorý bol založený medzi kríkom a lavičkami určenými pre verejnosť. Keď skupinka osôb spozorovala približujúcu sa hliadku MsP, väčšina zo skupiny osôb sa rozutekala.
Na mieste, priamo pri ohni boli prichytené tri osoby 18- ročný Martin J., 28- ročný Radoslav H. a 24- ročný Pavol D. z Trnavy. Všetci sa priznali, že založili oheň a na verejnom priestranstve požívali alkoholické nápoje. Za svoje konanie budú ďalej riešení.

Nezvládla alkohol
Dňa 01.01.2011 o 01,20 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Dolnopotočná v Trnave, kde mala údajne ležať na zemi mladá žena pod vplyvom alkoholu. Hliadka sa dostavila na miesto kde našla na zemi v snehu na chodníku ležať osobu 18- ročnú Moniku Š. z Trnavy. Menovaná nebola schopná chôdze ani komunikácie. Na miesto sa dostavila sanitka, ktorá ženu previezla do nemocnice. Za svoje konanie bude ďalej riešená.

Opitý si poranil hlavu
Dňa 01.01.2011 v čase o 22,06 hod. bolo hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Jána Bottu v Trnave, kde pri ZŠ leží neznámy muž. Na mieste hliadka našla kľačiaceho muža, silne pod vplyvom alkoholu, ktorý mal na hlave zranenie. Bolo zistené, že sa jedná o 73- ročného Jaroslava M. z Trnavy. Z dôvodu, že mal zranenie bola privolaná sanitka, ktorá muža previezla do nemocnice. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 4. januára 2011 0:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.