reklama

Zo zápisníka Mestskej polície

Pokuta sa rušenie nočného pokoja
Dňa 18.12.2010 v čase o 00,29 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu T. Tekela v Trnave, kde dochádza k rušeniu nočného pokoja. Na mieste hliadka zistila rušenie nočného pokoja v jednom z bytov a na mieste majiteľovi 36- ročnému Romanovi  S. z Hlohovca uložila blokovú pokutu.

Iba sa zohrieval
Dňa 17.12.2010 v čase 16,15 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Zelenečská v Trnave, kde na schodisku leží bezdomovec. Po príchode na miesto bolo zistené, že sa jedná o 58- ročného Pavla P. z Trnavy, ktorý len sedel na schodoch a bol mierne pod vplyvom alkoholu, bol bez zranenia a z miesta bol vykázaný.

Opitý muž sa po páde zranil
Dňa 16.12.2010 o 16,25 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Beethovenova v Trnave k nákupnému stredisku Cassale, kde na zemi leží nejaký muž. Hliadka sa dostavila na miesto a zistila, že pri novinovom stánku leží na zemi neznámy muž. Muž bol silne pod vplyvom alkoholu a krvácal z viacerých rán na tvári. Muž nebol schopný samostatnej chôdze a nekomunikoval. Na miesto bola privolaná sanitka, ktorá 47- ročného Jozefa H. z Trnavy previezla do nemocnice. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Napadol priateľku v byte
Dňa 15.12.2010 o 22,55 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Nerudová v Trnave, kde dochádza v jednom byte k fyzickému napádaniu osôb. Po príchode na miesto hliadku pred hlavným vchodom do činžiaku čakala oznamovateľka, ktorá hliadke uviedla, že v byte sa nachádza silne opitý jej priateľ, ktorý ju fyzicky napadol päsťou do oblasti hlavy, pričom aj vulgárne nadáva a nechce opustiť jej byt. Po tomto hliadka skontrolovala silne opitého muža 47- ročného Štefana Š. z Trnavy. Hliadka menovaného vyzvala, aby opustil byt, čo aj vykonal. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 20. decembra 2010 14:21. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.