reklama

Správy zo zápisníka Mestskej polície v Trnave

msp-logo

Správy zo zápisníka Mestskej polície v Trnave

Spal opitý na trávniku

Dňa 21.3.2013 v čase o 12,45 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Dohnányho v Trnave, kde na trávnatej ploche leží neznámy opitý muž. Udalosť si dala preveriť centrála 112. Oznámenie sa zakladalo na pravde jednalo sa o 57-ročného Miroslava F. z Križovany nad Dudváhom.
Bola privolaná sanitka, ktorá muža odviezla k vyšetreniu. Muž bol pod vplyvom alkoholu zranenia nemal. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Opil sa a nedokázal chodiť

Dňa 19.3.2013 v čase o 17,20 hod. bola vyslaná hliadka MsP Trnava na ulicu Hlbokú v Trnave, kde mal za obytným domom ležať na zemi neznámy muž. Po príchode na miesto hliadka zistila, že na uvedenom mieste sa nachádza na zemi ležiaci muž, ktorý je pod vplyvom alkoholu a nedokáže súvisle komunikovať. Bolo zistené, že sa jedná o 51-ročného Milana G. z Trnavy. Nakoľko muž nedokázal sám chodiť bola centrálou privolaná sanitka, ktorá si menovaného prevzala a odviezla.

Znečisťoval vchod

Dňa 21.3.2013 v čase 20,18 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hospodárska v Trnave, kde sa má vo vchode bytového domu nachádzať, bezdomovec, ktorý sa vulgárne správa má konzumovať alkohol a robiť neporiadok. Na mieste hliadka zistila 28-ročného Andreja M. z Trnavy, ktorý bol z miesta vykázaný.

Vraky na uliciach
vraky-tt

Dňa 18.3.2013 v čase o 09,00 hod. bolo hliadkou MsP Trnava zistené vozidlo Fiat, na ulici Juraja Slottu v Trnave.
Na ulici Maxima Gorkého boli 13. 3. 2013 v čase o 23,59 hod. zistené vozidlo Škoda.

Vozidlá javia známky vraku a bola na ne umiestnená výzva na ich odstránenie. Majiteľ starého vozidla do 30 dní odstráni staré vozidlo z verejného priestranstva, inak bude odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.

Odcudzené plechy chcel odovzdať do zberne

Dňa 09.3.2013 v čase o 12,40 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná do Kamenného mlyna v Trnave, kde neznámy muž odcudzil plechy z rodinného domu. Hliadka na mieste zaistila muža 40-ročného Milana M. z Trnavy, ktorý sa priznal, že odcudzil štyri kusy plechu z dvora rodinného domu. Uvedené plechy boli vrátené majiteľovi. Za svoje konanie bol muž vyriešený blokovou pokutou.

Ulož ako PDF
Napísal 29. marca 2013 18:04. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.