reklama

Zo zápisníka Mestskej polície


Suseda napadol vo výťahu
Dňa 02.11.2010 v čase o 10,50 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hospodárska v Trnave z dôvodu fyzického napadnutia susedom. Hliadka po príchode na uvedenú adresu zistila, že poškodený bol napadnutý 69- ročným Jánom Š. z Trnavy, ktorý poškodeného fyzicky a slovne napadol vo výťahu v dome, kde bývajú. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Popoludňajšia siesta pri kontajneri
Dňa 3.11.2010 v čase 15,05 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Jirásková v Trnave, kde pri kontajneri leží na zemi neznámy muž. Po príchode na miesto hliadka zistila, že sa jedná o bezdomovca 28- ročného Jána H. z Trnavy, ktorý na mieste odpočíval a bol z miesta vykázaný.

Sprejeri postriekali fasádu
Dňa 04.11.2010 v čase 18,35 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Spartakovská v Trnave, kde mali chytiť sprejera. Po príjazde na uvedenú adresu občan odovzdal hliadke chlapca 14- ročného Juraja S. z Trnavy, ktorý spolu s kamarátom, ktorý pred príchodom hliadky ušiel, postriekali fasádu činžiaku, čím spôsobili škodu na majetku. Udalosť bola odovzdaná policajnému zboru.

Opitý muž skončil v sanitke
Dňa 05.11.2010 v čase 20,15 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Dohnányho v Trnave, kde mal pri kruhovom objazde ležať neznámy opitý muž. Hliadka na mieste zistila, že neznámy muž už leží v sanitke. Hliadka od pracovníkov sanitky zistila, že sa jedná o 44- ročného Valdemara H. z Trnavy, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Zaspal na ulici
Dňa 5.11.2010 v čase o 23,30 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Bradlanská v Trnave z dôvodu preverenia oznámenia, že sa tam nachádza neznámy ležiaci muž. Po príchode na uvedenú adresu, hliadka spozorovala neznámeho muža, ktorý na zemi ležal a spal. Hliadke sa podarilo muža zobudiť a bolo zistené, že sa jedná o 32- ročného Ľubomíra J. z Dolného Kubína, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Z miesta sám odišiel. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 10. novembra 2010 2:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.