reklama

Zo zápisníka Mestskej polície v Trnave

Vypil si v šenku, zaspal na chodníku
Dňa 24.1.2011 v čase o 19,37 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Kollárová v Trnave z dôvodu preverenia oznámenia, že pri pohostinstve leží neznámy muž. Po príchode na miesto hliadka spozorovala, že pri oplotení na zemi leží a spí neznámy muž. Hliadka sa pokúsila neznámeho muža prebrať, čo sa jej aj podarilo a zistila, že sa jedná o 60- ročného Milana S. z Trnavy, ktorý bol pod vplyvom alkoholu. Hliadka pomohla mužovi vstať, a tento následne sám odišiel.
Ukradnutý šampón schovávala pod bundou
Dňa 25.1.2011 o 18.30 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Zelenečská v Trnave do predajne Lidl, kde bola strážnou službou pri krádeži pristihnutá neznáma žena. Po príchode na miesto sa hliadka skontaktovala s pracovníkom strážnej služby, ktorý spozoroval na monitore kamerového systému predajne, ako z regálu berie a následne si ukrýva pod bundu tovar. U neznámej ženy bol nájdený jeden šampón, ktorý neznáma žena preniesla cez pokladničnú zónu bez zaplatenia. Hliadka zistila, že sa jedná o 46- ročnú Oľgu H. z Trnavy, ktorá bude za svoje konanie ďalej riešená.
Vrak na Spartakovskej ulici
Dňa 25.01.2011 v čase o 13,15 hod. bolo hliadkou MsP Trnava zistené  vozidlo Daewoo Nexia, na ulici Spartakovská v Trnave. Vozidlo javí známky vraku a bola na vozidlo umiestnená výzva na jeho odstránenie. Majiteľ starého vozidla do 30 dní odstráni staré vozidlo z verejného priestranstva, inak bude odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.
Opité dievča skončilo v nemocnici
Dňa 29.1.2011 v čase o 00,21 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Kollárová v Trnave z dôvodu preverenia zistenia kamerového systému, že pri výstupišti autobusov sa nachádza ležiaca osoba na zemi. Po príchode na miesto hliadka zistila, že na zemi sedí neznáme mladé dievča, ktoré bolo silne pod vplyvom alkoholu. Hliadka zistila, že sa jedná o 20- ročnú Kamilu Š. z Bukovej. Vzhľadom k tomu, že menovaná nebola schopná žiadnej komunikácie, ani samostatnej chôdze, bola privolaná sanitka, ktorá menovanú previezla do nemocnice.
Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2011 18:14. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.