reklama

Zo zápisníka Mestskej polície v Trnave

Valec z tenisového kurtu chceli odovzdať do zberu
Dňa 10.1.2011 v čase asi o 08,50 hod. hliadka MsP Trnava zistila na Bratislavskej ulici v Trnave v zberných surovinách dve osoby, ktoré odovzdávali valec na úpravu antuky do zberných surovín a chceli utŕžiť peniaze. Jednalo sa o 26- ročného  Alberta S. a 18- ročného Norberta S. z Trnavy.

Menovaný Norbert uviedol, že valec našiel  vo večerných hodinách na parkovisku pri tenisovom kurte a zobral si ho domov, aby ho na druhý deň odovzdal do zberu. Vyšetrovaním bolo zistené, že valec bol odcudzený z areálu tenisového ihriska na Coburgovej ulici v Trnave.

Odpočívala v kaplnke
Dňa 12.01.2011 v čase o 10,05 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Pri kalvárii v Trnave, kde údajne v jednej z kaplniek leží neznáma žena. Na mieste hliadka zistila v jednej z kaplniek sediacu ženu. Žena keď zbadala hliadku, tak sa postavila a snažila sa hliadke ujsť. Členovia hliadky neznámu ženu vyzvali, aby zostala stáť, na čo sa zastavila. Bolo zistené, že sa jedná o 61- ročnú Danielu K. z Trnavy, ktorá si chcela v kaplnke odpočinúť. Z miesta bola žena vykázaná.

Spal pred zdravotným strediskom
Dňa 12.01.2011 v čase o 22,46 hod. hliadka MsP Trnava pri vykonávaní kontrolnej činnosti na ulici L. van Beethovena, spozorovala na zemi ležiaceho muža pred vchodom do zdravotného strediska. Hliadka zistila, že sa jedná o 42- ročného Petra B. z Trnavy, ktorý bol značne pod vplyvom alkoholu. Po prebraní hliadkou sa muž postavil a po svojich odišiel domov. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Pod vplyvom návykových látok obťažoval ľudí
Dňa 14.01.2011 v čase o 14,35 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hospodárska v Trnave, kde pred vchodom do obytného domu neznámy muž fetuje a vykrikuje na okoloidúcich ľudí. Vyslaná hliadka po príchode na uvedené miesto uvidela pred vchodom do obytného domu neznámeho muža, ktorý mal v ruke fľašu s prchavou látkou a handričku, ktorú si prikladal k nosu. Hliadka neskôr zistila, že sa jedná o 43- ročného Miroslava L. z Trnavy. Menovaný sa aj za prítomnosti hliadky vulgárne vyjadroval a vykrikoval na okoloidúcich. Po dohovore hliadkou muž opustil miesto.

Vrak na ulici Andreja Kubinu
Dňa 15.01.2011 v čase o 15,11 hod. bolo hliadkou MsP Trnava zistené  vozidlo Fiat, na ulici Andreja Kubinu v Trnave. Vozidlo javí známky vraku a bola na vozidlo umiestnená výzva na jeho odstránenie. Majiteľ starého vozidla do 30 dní odstráni staré vozidlo z verejného priestranstva, inak bude odstránené správcom komunikácie na náklady majiteľa.

Opitého mladíka odovzdali matke
Dňa 15.01.2011 v čase 22,30 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Coburgova v Trnave, kde vonku pred činžiakom stále niekto vykrikuje a rozpráva nezmyselné reči. Po príchode na miesto hliadka zistila, že sa jedná o 23- ročného Mateja O. z Trnavy, ktorý nezrozumiteľne rozprával a bol pod vplyvom alkoholu a pravdepodobne aj iných návykových látok. Vzhľadom na to, že menovaný bol schopný samostatnej chôdze bol hliadkou MsP odprevadený domov, kde si ho prevzala matka. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 20. januára 2011 0:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.