reklama

Mestskí policajti mali plné ruky práce s opilcami


Pod vplyvom alkoholu bol odovzdaný matke
Dňa 13.5.2010 o 21,20 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Poštovú, kde sa mali v pivárni zabávať a popíjať mladiství. Po príchode hliadka na mieste legitimovala podozrivé osoby a zistila mladistvého 17- ročného Martina M. z Trnavy u, ktorého bola vykonaná dychová skúška na alkohol s pozitívnym výsledkom 0.11mg/L. Menovaný uviedol, že vypil len jedno veľké pivo a predal mu ho obsluhujúci personál. Menovaného hliadka po vykonaní ďalších potrebných úkonov odviezla domov , kde si ho prevzala matka.

Unavený alkoholom zaspal na lavičke
Dňa 13.5.2010 v čase o 21,07 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Kollárova v Trnave, kde údajne na autobusovej lavičke – výstupište SAD, leží neznámy muž. Po príchode na uvedené miesto hliadka pristúpila k neznámemu mužovi, ktorý ležal a spal na autobusovej zastávke a snažila sa ho zobudiť, čo sa podarilo a bolo zistené, že sa jedná o 21- ročného Jozefa P. z Hrnčiarske Zalužany. Menovaný uviedol, že pracuje v Trnave ako robotník na stavbe a trocha si vypil a zaspal. Hliadka poslala menovaného domov a danú vec vyriešila napomenutím.

Zaspal na parkovisku, skončil v nemocnici
Dňa 15.5.2010 v čase o 11,57 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Zelený kríčok v Trnave, kde sa na parkovisku pred diskobarom nachádza neznámy muž na zemi v značne podnapitom stave. Po príchode na uvedené miesto hliadka zistila, že sa jedná o 69- ročného Jána Š. z Trnavy. Menovaný bol značne pod vplyvom alkoholu s hliadkou nedokázal komunikovať, nedokázal  vstať zo zeme a bol pomočený. Hliadka si vonkajšie zranenia nevšimla a k stavu muža bola privolaná sanitka, ktorá muža previezla do nemocnice. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Predávkoval sa a odpadol na chodníku
Dňa 12.5.2010 o 22,35 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Coburgova v Trnave, kde potrebovala asistenciu Rýchla zdravotná pomoc s pacientom, ktorý sa odmieta ošetriť. Po príchode hliadky sa neznámy muž dal ošetriť zdravotníkmi a po ošetrení bol prepustený. Hliadka zistila, že sa jedná o 31- ročného Martina Š. z Trnavy, ktorý sa podľa slov ošetrujúcich zdravotníkov predávkoval a odpadol na chodník uvedenej ulice. Za svoje konanie bude ďalej riešený.

Ulož ako PDF
Napísal 22. mája 2010 22:47. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.