reklama

Štyridsaťdeväťročný muž sa pustil na jarmoku do 11-ročného chlapca

Vybrané zásahy Mestskej polície mesta Trnava počas Tradičného trnavského jarmoku

Dňa 10.09.2011 o 22,35 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na Trojičné námestie v Trnave, kde došlo k bitke. Na mieste hliadka zistila útočníka 49- ročného Petra G. zo Zavara, ktorý fyzicky napadol 11- ročného chlapca. Toho sprevádzal jeho 21-ročný brat. Muž svojim konaním nespôsobil chlapcovi žiadne zranenie a za svoje konanie bol riešený blokovou pokutou.

Dňa 10.09.2011 o 19,30 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Hlavná, kde počas TTJ 2011 oznámil predávajúci stánku, že má problém s kupujúcim a bankovkou, ktorou platí. Hliadka na mieste zistila 28- ročného Ľudovíta Š. z Nitry, ktorý chcel zaplatiť v stánku 50 eurovou bankovkou, ale tá bola podľa prístroja na zisťovanie pravosti bankoviek falošná. Vzhľadom k zisteniu bola udalosť odstúpená na PZ SR.

Dňa 10.09.2011 o 14,20 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Tamaškovičová v Trnave, kde údajne leží pri ceste starší muž. Po príchode hliadky bolo zistené, že na tráve vedľa cesty leží starší muž. Hliadka zistila, že sa jedná o 66- ročného Milana K. z Trnavy, ktorý sa sťažoval na zdravotné problémy a nejavil známky požitia alkoholu. Hliadka požiadala o privolanie RZP. Po príchode RZP bol menovaný prevezený na ošetrenie do nemocnice.

Ulož ako PDF
Napísal 13. septembra 2011 23:45. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.