reklama

Opilci pospávali na ulici, vulgárne vykrikovali, aj si rozbíjali hlavy

Pracovníci trnavskej mestskej polície riešili v priebehu minulého týždňa hneď niekoľko prípadov, kedy nadmerné popíjanie alkoholu spôsobovalo mužom problémy s orientáciou, a dokonca prinášalo aj telesné šrámy či iné nepríjemnosti.

Správy prinášame bez úprav, tak, ako ich zverejnila Mestská polícia v Trnave.

Dňa 21.05.2011 o 01,00 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Golianová v Trnave, kde na lavičke pri ihrisku sa nachádza skupina mladých ľudí, ktorí sú pod vplyvom alkoholu, hlasne a vulgárne vykrikujú, pričom nemôžu ľudia spať. Po príchode hliadka zistila na mieste viacero osôb z ktorých dve osoby rušili nočný pokoj. Jednalo sa o 34- ročného Borisa S. z Trnavy a 28- ročného Petra Š. z Trnavy. Jeden z dvojice sa voči hliadke správal arogantne a za svoje konanie budú obaja ďalej riešení.

Dňa 24.05.2011 v čase 17,00 hod. hliadka MsP Trnava pri kontrolnej činnosti v nákupnom centre Tulipán spozorovala na zemi ležiaceho muža, ktorý sa nehýbal a javil známky silnej opitosti. Po krátkom úsilí sa hliadke podarilo muža prebrať, samostatne sa posadil a priznal vypité veľké množstvo alkoholu. Bolo zistené, že ide o 42- ročného Mariána B. z Trnavy, ktorý odmietol lekára a sám odišiel domov.

Dňa 26.05.2011 o 16,15 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Bernoláková v Trnave, kde na chodníku leží neznámy muž. Hliadka po príchode na miesto zistila, že na chodníku sedel neznámy muž značne v podnapitom stave, ktorý mal na hlave tržnú ranu cca. 3 cm, z ktorej mu tiekla krv. Bolo zistené, že ide o 27- ročného Richarda K. zo Zavara. Na miesto bola privolaná sanitka, ktorá menovaného na mieste ošetrila, nakoľko muž odmietal prevoz a ošetrenie v nemocnici.

Dňa 27.05.2011 v čase 19,50 hod. bola hliadka MsP Trnava vyslaná na ulicu Tajovského v Trnave, kde má ležať na zemi neznámy muž. Hliadka po príchode na miesto spozorovala medzi autami ležať neznámeho muža. Bolo zistené, že ide o 34- ročného Milana K. z Trnavy. Muž bol hliadkou prebraný a po svojich odišiel preč.

Ulož ako PDF
Napísal 30. mája 2011 3:37. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.