reklama

Na stanici ukradol kolesá z bicykla, policajti zlodeja zakrátko odhalili

Trnavskí železniční policajti expresne rýchlo objasnili krádež kolies spred železničnej stanice.

Policajná hliadka si počas služby v nedeľu 26. novembra pri bočnom vchode na stanicu všimla uzamknutý bicykel bez kolies.

Ihneď sa preto pustili do preverovania kamerových záznamov, z ktorých zistili, že funkčný bicykel si jeho majiteľ na miesto odložil už v piatok popoludní. V nedeľu, krátko po polnoci, si mal bicykel vyhliadnuť neznámy muž, ktorý pomocou rýchloupínania odmontoval obidve kolesá a odišiel preč.


Zlodej odchádza so svojím úlovkom

FOTO: KR PZ Trnava

„Policajnej hliadke sa osobu, vďaka miestnej a osobnej znalosti, podarilo rýchlo stotožniť a ešte v ten deň ju obmedzili na osobnej slobode. 22 ročný muž sa ku krádeži priznal a ukradnuté kolesá policajtom vydal. Policajti mladíka, vzhľadom k tomu, že už bol za posledných 12 mesiacov za krádež riešený, obvinili z prečinu krádeže. V zmysle zákona mu môže hroziť väzenie až na 2 roky. Zaistené kolesá polícia, po vykonaní potrebných úkonov, vrátila pôvodnému majiteľovi,“ informovala hovorkyňa KR PZ v Trnave Zlatica Antalová.

Šťastný cyklista sa policajtom za ich odvedenú prácu osobne poďakoval.

„Chcel by som poďakovať za hliadku a službu Trnavskej železničnej polície. Cez víkend som si pred stanicou pripútal bicykel k držiaku pod kamerou, predsa sa podarilo páchateľovi odcudziť obidve kolesá z neho. Keď som sa k bicyklu vrátil, do 2 minút sa predo mnou objavil ochotný pán policajt, ktorý si krádež zobral na starosť bez nahlásenia z mojej strany. Čakal ma so správou, že kolesá majú a páchateľ je známy. Do večera som mal späť celý bicykel, dávam 5 hviezdičiek za ochotu a pomoc, zmenil sa mi názor na celý zbor policajtov. Ešte raz, veľká vďaka patrí Vám za prístup a riešenie, na takýchto policajtov môžeme byť všetci hrdí.“

Ulož ako PDF
Napísal 28. novembra 2023 13:18. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.