reklama

Zlodeja zadržali aj vďaka všímavému svedkovi, z ukradnutých vecí sa dlho netešil

Policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky vypátrali páchateľa, ktorý je podozrivý z vykradnutia auta v Modranke.

Vo štvrtok 2. februára medzi 14.30 a 14.45 h vypáčil neznámy páchateľ zadné okno na aute Peugeot Boxer, ktoré bolo odstavené v Modranke na Pútnickej ulici.

Podľa informácií hovorkyne KR PZ v Trnave Martiny Kredatusovej páchateľ z auta odcudzil štyri notebooky aj s príslušenstvom a taškami, navigáciu a rôzne iné osobné veci. Majiteľom spôsobil škodu za takmer 3000 eur.

„Podozrivého si všimol svedok, ktorý polícii poskytol opis osoby, ako aj informácie o aute, na ktorom sa pohyboval. Vďaka tomu mohli príslušníci pohotovostnej motorizovanej jednotky okamžite konať a vydať sa rovno po jeho stope. Podozrivého našli aj s ukradnutými vecami v ubytovni v Trnave. Policajti muža obmedzili na osobnej slobode a predviedli na policajný útvar, kde ho následne prevzal vyšetrovateľ. Opäť sa ukázalo, aká dôležitá je všímavosť občanov a ich spolupráca s políciou,“ poznamenala.

Po vykonaní potrebných procesných úkonov vyšetrovateľ obvinil 28-ročného, v minulosti už trestaného muža z Trnavy, zo zločinu krádeže.

Obvinený je stíhaný väzobne, pričom mu hrozí, že za mrežami môže stráviť tri až desať rokov.

Ulož ako PDF
Napísal 6. februára 2017 13:42. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.