reklama

V novinovom stánku lúpil mladý chlapec s atrapou zbrane

okruzne-namestie-stanokNovinový stánok na Okružnom námestí v Trnave vykradol vo štvrtok popoludní mladý chlapec, pravdepodobne stredoškolák.
“Pred trištvrte na tri popoludní zaklopal na bočné dvere stánku vysoký štíhly mladík v bielej mikine s úzkymi prúžkami a tmavočerveným   batohom na chrbáte. Vošiel dnu, po krátkej chvíli, azda minúte, zo stánku vyšiel a utekal smerom po Štúrovej ulici. Až neskôr vysvitlo, že prepadol predavačku a údajnej jej vzal tržbu,” opisuje udalosť očitý svedok udalosti, ktorý sedel na terase náprotivnej kaviarne.
“Pani zo stánku spomínala, že chlapec mal na hlave kuklu a v ruke držal zbraň, pravdepodobne atrapu pištole. Vraj bol agresívny a dokonca ju udrel. Pod nátlakom mu vydala peniaze a s nimi utie­kol,” opísala udalosti štvrtkového popoludnia ďalšia svedkyňa, ktorá v tom čase stála opodiaľ. “Bol to mladý chalan, myslím si prišiel lúpiť rovno po skončení vyučovania. Odhadujem že mal možno 16-17 rokov. Taký normálny, obyčajný chlapec, moderne a pekne oblečený, na hlave krátke vlasy, atletickej športovej postavy. V živote by som nepovedal, že takýto chalan okradne pani v novinovom stánku,” dodáva svedok. Polícia na prípade pracuje a po páchateľovi pátra.

Ulož ako PDF
Napísal 7. apríla 2009 18:30. Článok je zaradený do rubriky: Spoločnosť. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.