reklama

V novinovom stánku platil falošnou bankovkou

Neznámy muž zaplatil v novinovom stánku na Kukučínovej ulici falošnou 50-eurovou bankovkou. Prevádzkovateľ stánku o tom informoval okoloidúcu hliadku mestskej polície.

Neznámeho sa prevádzkovateľovi stánku nepodarilo zadržať. Utiekol smerom na sídlisko Hliny. Hliadka lokalitu skontrolovala, podozrivého sa jej nájsť nepodarilo,“ informovala MsP v Trnave.
Službukonajúci pracovníci mestskej polície o prípade informovali oddelenie policajného zboru.

Ulož ako PDF
Napísal 7. októbra 2010 16:01. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.