reklama

V aute na parkovisku pri hale našli mŕtveho muža

pohrebakV stredu 23. apríla okolo siedmej hodiny ráno našla náhodná okoloidúca v odparkovanej striebornej Octavii na parkovisku pri Mestskej športovej hale nehybné telo muža.
“Našla ho pravdepodobne pani, ktorá zaparkovala vedľa striebornej Octavie. Muž ležal v aute so zarosenými sklami,” hovorí pán Marián, svedok udalosti.
Ako spomína, približne o 7.10 hodine za zvukov sirén prišli na miesto činu sanitky a policajné vozy, mužovi v aute však už nebolo pomoci.
Podľa našich informácií 32-ročný muž bol nezvestný už od sobotňajšieho večera 18. apríla. Je pravdepodobné, že v aute ležalo jeho mŕtve telo aj niekoľko dní.Náhle úmrtie mohla spôsobiť dlhodobá choroba alebo infakrt. Podľa vyjadrenia polície cudze zavinenie lekár vylúčil.
“Už na pohľad bolo zrejmé, že telo bolo v aute dlhší čas. Je zaujímavé, že na rušnom parkovisku, kde denne parkujú stovky áut, si mŕtve telo v aute nikto nevšimol. Pritom parkovisko býva cez pracovné dni plné, množstvo áut sa muselo vystriedať aj pri nebohého Octavii,” neveriacky krúti hlavou pán Marián.

Ulož ako PDF
Napísal 23. apríla 2009 14:00. Článok je zaradený do rubriky: Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.