reklama

Švajčiari pracujú na projektoch štadióna, zámer oficiálne predstavia verejnosti

stadion1Ešte do konca tohto roku chcú zástupcovia švajčiarskeho konzorcia oficiálne predstaviť verejnosti zámer multimi­liónového projektu nového štadióna, bytových a administratívnych a podnikateľských priestorov, ktorý má v troch etapách vyrásť v lokalite Dolných Bášt, Kollárovej, Hlbokej a Spartakov­skej ulice.
V troch fázach chce konzorcium Hidber Consultants GmBH postaviť nový futbalový stánok, stovky bytov, ako aj obchodné a administratívne priestory celkovej  v hodnote približne 130 miliónov eur.
“Podľa najaktuánejších správ, ktoré mám k dispozícii, švajčiarsky partner v súčasnosti pripravuje projektovú dokumentáciu, aby po jej dokončení mohlo odštartovať  územné konanie. Zároveň nás zástupcovia konzorcia informovali, že do konca tohto roku plánujú zvolať tlačovú konferenciu, na ktorej projekt oficiálne predstavia médiám a verej­nosti,” prezradil nám aktuálne správy zástupca trnav­ské­ho primátora Eduard Čechovič.

Ulož ako PDF
Napísal 8. októbra 2009 19:12. Článok je zaradený do rubriky: Šport, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.