reklama

Investor už čoskoro predstaví verejnosti projekt a vizualizácie nového futbalového štadióna Spartaka

Podľa informácií portálu trnava-live.sk plánuje potenciálny investor projektu výstavby nového futbalového stánku trnavského Spartaka a priľahlej komerčnej zóny predstaviť svoj zámer médiám a verejnosti už v priebehu niekoľkých dní.

Informácie našej redakcii potvrdil vedúci kancelárie primátora mesta Trnava Pavol Tomašovič.

„Mesto Trnava bolo informované prostredníctvom zástupcov investora o tom, v piatok 25. novembra sa uskutoční oficiálna tlačová beseda, na ktorej získajú zástupcovia médií všetky dostupné informácie o plánovanom zámere,“ prezradil Tomašovič.

Pohľad zo severnej tribúny Štadióna Antona Malatinského

Pozitívnou správou je, že verejnosť dostane príležitosť na zoznámenie sa s projektom prakticky v rovnakom čase ako novinári – prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky umiestnenej na hlavnom pódiu Vianočných trhov na Trojičnom námestí.

„V piatok 25. novembra o 17. hodine sa uskutoční oficiálne otvorenie Vianočných trhov. Po dohode so zástupcami investora plánujeme ich zámer v podobe vizualizácií prezentovať na veľkoplošnej obrazovke približne od 18. hodiny,“ potvrdil organizátor trhov Ivan Novotný z agentúry MediaFlash.

Tlačová beseda s novinármi sa uskutoční v zastrešenom stane Spartaka, ktorý bude situovaný medzi OD Jednota a Domom kultúry. Vedenie klubu plánuje v predvianočnom období v stane usporiadať niekoľko koncertov či stretnutí s hráčmi ako poďakovanie svojim fanúšikom za vernosť a podporu tímu v uplynulom roku.

Viac o plánovanom projekte nového štadióna si môžete prečítať v tomto článku.

Ulož ako PDF
Napísal 17. novembra 2011 17:29. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Investor už čoskoro predstaví verejnosti projekt a vizualizácie nového futbalového štadióna Spartaka”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.