reklama

Prezentáciu projektu nového štadióna – CITY ARÉNY – môžete sledovať naživo na Trojičnom námestí

Spoločnosť Euro Max Slovakia, a .s., dnes podvečer oficiálne predstaví zámer výstavby nového futbalového štadióna v Trnave s kapacitou 20-tisíc miest.

Súčasťou projektu nazvaného CITY ARÉNA – Štadión Antona Malatinského, ktorý bude situovaný v jednom kompaktnom celku na pozemkoch dnešného štadióna, tréningovej ploche a parkovisku pri Mestskom amfiteátri bude podľa informácií portálu trnava-live.sk aj športový hotel, administratívne a obchodné priestory.

Ďalšie podrobnosti zverejníme v piatok vo večerných hodinách.

Pohľad na projekt CITY ARÉNY od križovatky Kollárova-Hlboká-Spartakovská-Sladovnícka. V popredí sú administratívno-obchodné priestory umiestnené na dnešnom parkovisku pri amfiteátri

Oficiálne uvedenie projektu pre pozvaných hostí a zástupcov slovenských médií sa uskutoční vo veľkoplošnom stane Spartaka Trnava medzi Domom kultúry a OD Jednota o 17. 30 hodine. Priebeh tlačovky bude prenášaný naživo prostredníctvom veľkoplošnej obrazovky priamo na Trojičnom námestí. Po skončení prenosu bude na obrazovke vysielaná prezentácia vizualizácií projektu CITY ARÉNY.

Ešte predtým, o 17. hodine, sa uskutoční na hlavnom pódiu na námestí slávnostné otvorenie Vianočných trhov spojené s rozsvietením vianočného stromu a svetelnej výzdoby v prítomnosti predstaviteľov trnavskej radnice.

Dnešný program na námestí uzatvorí koncert trnavského hudobného zoskupenia Gabo Vohlárik & Friends od 19. hodiny.

VIZUALIZÁCIE PROJEKTU CITY ARÉNA – Štadión Antona Malatinského Trnava
(autor: Euro Max Slovakia)

Ulož ako PDF
Napísal 25. novembra 2011 11:42. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Prezentáciu projektu nového štadióna – CITY ARÉNY – môžete sledovať naživo na Trojičnom námestí”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.