reklama

Mesto podpíše s investorom futbalovej City Arény a polyfunkčného centra Memorandum o spolupráci

Mesto Trnava a investor rekonštrukcie futbalového Štadióna Antona Malatinského a výstavby priľahlého polyfunkčného centra – spoločnosť City-Arena, a.s., Trnava – podpíšu Memorandum o spolupráci.

Súhlas s podpisom memoranda vyjadrilo na utorňajšej schôdzi všetkých 26 prítomných poslancov trnavského mestského zastupiteľstva.

Memorandum vyjadruje vôľu obidvoch strán zrealizovať rekonštrukciu štadióna a obchodné polyfunkčné centrum. Memorandum nie je inštitút zaväzovania sa. Hovorí len o tom, že mesto vyjadruje dobrú vôľu spolupracovať spolu s investorom na tom, aby tento projekt bol zrealizovaný,“ uviedol primátor Vladimír Butko.


Vizualizácia: City Arena, a.s.

Projekt CITY ARÉNA oficiálne predstavili verejnosti v novembri 2011.

Súčasťou projektu v hodnote asi 68 miliónov eur má byť aj štvorhviezdičkový športhotel s kapacitou 120 lôžok, administratívno – obchodné priestory, multiplexové kino či parkovacie plochy v dvojpodlažnom podzemnom parkovisku pre 1100 áut.

Zámer počíta so zachovaním súčasnej polohy ihriska a vyhrievaného trávnika, s menšími úpravami má zostať na svojom mieste aj nedávno zrenovovaná západná tribúna. Kapacita vynoveného futbalového stánku má dosiahnuť 20-tisíc sedadiel.
Priestory tréningového ihriska a parkovisko pri Mestskom amfiteátri obsadí administratíva a obchodné priestory.

Investor predpokladá, že projekt dokončí v roku 2014.

Vizualizácie projektu:

Animácia:

Ulož ako PDF
Napísal 30. júna 2012 9:47. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Mesto podpíše s investorom futbalovej City Arény a polyfunkčného centra Memorandum o spolupráci”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.