reklama

Susedia City Areny z Kollárovej, Športovej a Dolných Bášt budú mať na otvorenie štadióna lístky zadarmo

Projekt City Arena sa blíži do svojho finále a dopravné zaťaženie v okolí stavby Štadióna Antona Malatinského a susedného nákupného centra stúpa.

„Chceme sa poďakovať všetkým obyvateľom Trnavy, ale hlavne našim susedom z ulíc Kollárova, Športová a  Dolné Bašty za doterajšiu trpezlivosť a zhovievavosť počas výstavby. Chápeme, že zvýšený dopravný pohyb a prašnosť nie sú nikomu príjemné a môžu byť veľmi obťažujúce, ale stavba takého objemu a významu aj napriek všetkej snahe o elimináciu prináša, žiaľ, dočasné negatívne vplyvy,“ hovorí predseda predstavenstva spoločnosti City Arena Pavol Adamec.

Ako ďalej pokračuje, „urobíme všetko preto, aby sme tieto negatívne vplyvy počas dokončovacích prác minimalizovali a veríme, že novootvorená CITY ARENA po uvedení do prevádzky vynahradí všetkým, najmä obyvateľom okolitých ulíc ich doterajšie obmedzenia. Zároveň by sme radi pozvali všetkých na augustový slávnostný otvárací program a  krst nového Štadióna Antona Malatinského, a špeciálne obyvateľom s  trvalým pobytom na spomínaných uliciach v susedstve CITY ARENY ako malé zadosťučinenie ponúkame na tento event vstupenky zdarma“.

city-arena-night

Lístky na otvárenie City Areny – Štadióna Antona Malatinského, ktorý je naplánované na 22. augusta, začne Spartak predávať v druhej polovici júla. Klub momentálne doľaďuje systém predaja.

„O podrobnostiach predaja budeme v dostatočnom časovom odstupe informovať na klubovej internetovej stránke spartak.sk, na klubovej televízii Spartak TV a oficiálnych profiloch na sociálnych sieťach. Môžem však prezradiť, že lístky budú fanúšikovia dostávať v špeciálnej obálke potlačenej s motívmi štadióna, ktorá bude vyrobená ako pamätná k tomuto momentu,“ informoval PR manažér Spartaka Marek Ondrejka.

Vstupné stanovili na jednotných 6 eur na celý štadión, výnimkou sú miesta na druhom poschodí strednej časti východnej tribúny (sektory 36-40), kde budú stáť lístky 10 eur.

V rámci pripravovaného programu otvorenia sa uskutočnia dva futbalové zápasy. V prvom sa predstavia starí páni Trnavy v súboji s oldboys Ajaxu Amsterdam.

„Po nich príde na rad zápolenie A-tímu andelov proti zahraničnému súperovi zvučného mena. Klub v týchto dňoch dolaďuje detaily zmluvy s brazílskym Santosom. Vstupenky na otvárací zápas budú platiť na celý program, ktorý sa začne o 19.00 a skončí sa až po polnoci,“ doplnil Ondrejka.

Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2015 10:04. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Susedia City Areny z Kollárovej, Športovej a Dolných Bášt budú mať na otvorenie štadióna lístky zadarmo”

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.