reklama

Pri položení základného kameňa City Areny budú asistovať futbalové legendy

Základný kameň výstavby novej futbalovej City Areny slávnostne položia v piatok 20. septembra.

Súčasťou programu bude zápas slávnych mien slovenského a českého futbalu.

O 15.30 hodine nastúpia proti sebe tímy Trnavské futbalové legendy a Výber hviezd československého futbalu.

city-arena-tt-vizual
Vizualizácia projektu City Arena

Na strane domácich diváci uvidia Adamca, Dobiaša, Jarábka, Šveca či Kravárika a za hostí nastúpia aj Panenka, Berger, Herda, Petráš, Galis a Nehoda.

Pred výkopom zápasu si prítomní symbolicky spomenú aj na Josefa Pepa Geryka, legendárneho gólmana Bílých andelov, zomrel náhle koncom júla.

Vstup na celú akciu je zdarma.

City Arenu – Štadión Antona Malatinského, ktorý investor odovzdá do majetku mesta Trnava, bude dokončený v prvom polroku 2015.

Je projektovaný podľa technických parametrov a požiadaviek UEFA a FIFA s kapacitou 19 000 miest, súčasťou areálu bude dvojpodlažné podzemné parkovisko, administratívne priestory a  obchodné centrum s multikinom.

Celý komplex bude spĺňať štandardy moderných stavieb vrátane ekologických technológií a energetickej úspornosti.

Viac informácií nájdete na www.cityarenatrnava.sk

City-Arena, a.s. Trnava patrí do developerskej skupiny Euro Max Slovakia, ktorá má na svojom konte výstavbu a prevádzku nákupných centier pod značkou Max s objemom investícií 230 miliónov eur.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2013 8:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri položení základného kameňa City Areny budú asistovať futbalové legendy”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.