reklama

Pri položení základného kameňa City Areny budú asistovať futbalové legendy

Základný kameň výstavby novej futbalovej City Areny slávnostne položia v piatok 20. septembra.

Súčasťou programu bude zápas slávnych mien slovenského a českého futbalu.

O 15.30 hodine nastúpia proti sebe tímy Trnavské futbalové legendy a Výber hviezd československého futbalu.

city-arena-tt-vizual
Vizualizácia projektu City Arena

Na strane domácich diváci uvidia Adamca, Dobiaša, Jarábka, Šveca či Kravárika a za hostí nastúpia aj Panenka, Berger, Herda, Petráš, Galis a Nehoda.

Pred výkopom zápasu si prítomní symbolicky spomenú aj na Josefa Pepa Geryka, legendárneho gólmana Bílých andelov, zomrel náhle koncom júla.

Vstup na celú akciu je zdarma.

City Arenu – Štadión Antona Malatinského, ktorý investor odovzdá do majetku mesta Trnava, bude dokončený v prvom polroku 2015.

Je projektovaný podľa technických parametrov a požiadaviek UEFA a FIFA s kapacitou 19 000 miest, súčasťou areálu bude dvojpodlažné podzemné parkovisko, administratívne priestory a  obchodné centrum s multikinom.

Celý komplex bude spĺňať štandardy moderných stavieb vrátane ekologických technológií a energetickej úspornosti.

Viac informácií nájdete na www.cityarenatrnava.sk

City-Arena, a.s. Trnava patrí do developerskej skupiny Euro Max Slovakia, ktorá má na svojom konte výstavbu a prevádzku nákupných centier pod značkou Max s objemom investícií 230 miliónov eur.

Ulož ako PDF
Napísal 10. septembra 2013 8:32. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri položení základného kameňa City Areny budú asistovať futbalové legendy”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.