reklama

Otvorenie City Areny sa blíži. Pozrite si pokyny pre vodičov, možnosti dopravy a parkovania

Z dôvodu veľkého záujmu verejnosti a dočasne zníženému počtu parkovacích miest v podzemnom parkovisku (kvôli prípravám programu večerného otvorenia štadióna) trnavská CITY ARENA prosí svojich návštevníkov v sobotu 22.8 využívať čo najviac parkovanie mimo jej podzemných garáží.

„Trnavčanom odporúčame, ak je to čo len trochu možné, na dopravu do City Areny autá vôbec nepoužívať,“ hovorí mediálny zástupca projektu Ľudovít Tóth.  

V piatok a sobotu bude pre motorizovanú verejnosť uzavretá Športová ulica.

V prípade zaplnenia parkovísk bude v sobotu večer možné zaparkovať svoje motorové vozidlo aj na parkovisku ŽOS Trnava (Koniarekova 19), odkiaľ bude fungovať kyvadlová doprava pred sobotným večerným slávnostným otvorením projektu CITY ARENA – Štadión Antona Malatinského.

Nástupný bod bude autobusová zastávka pred parkoviskom ŽOS, autobus privezie návštevníkov k Bille na Sladovníckej ulici oproti City Arene.

Po skončení akcie bude kyvadlová doprava fungovať v opačnom smere. Kyvadlová doprava bude v prevádzke v smere zo ŽOS od 18:00 do 19:30 hodiny a v smere od Billy od 23:00 do 01:00 hodiny.

„Trnavčania sa v sobotu majú na čo tešiť,“ hovorí predseda predstavenstva City Arena Pavol Adamec. „Pripravujeme šou, ktorá na Slovensku nebude mať tento rok obdoby. No na jej hladký priebeh potrebujeme pomoc a trpezlivosť všetkých Trnavčanov. CITY ARENA prejde hneď v prvý deň vážnou zaťažkávajúcou skúškou, keď očakávame tisíce návštevníkov v nákupnom centre aj na Štadióne Antona Malatinského. Preto všetkých veľmi prosím o toleranciu a rešpektovanie pokynov našich spolupracovníkov a dopravnej a mestskej polície.“

Od nedeľného rána (23.8.) bude podzemné parkovisko nákupného centra CITY ARENA fungovať v normálnom režime.

PREHĽAD ZÁCHYTNÝCH PARKOVÍSK (pre zväčšenie kliknite):
park-ca-ba

park-ca-se

park-ca-pn

MAPKA S VYZNAČENÝMI PARKOVISKAMI NA GOOGLE MAPS

Ulož ako PDF
Napísal 18. augusta 2015 16:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Otvorenie City Areny sa blíži. Pozrite si pokyny pre vodičov, možnosti dopravy a parkovania”

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.