reklama

Otvorenie City Areny z pohľadu polície: na Hlbokej bude z dvoch jazdných pruhov parkovisko

“Polícia je na víkendové slávnostné otvorenie City Arena pripravená. Vedenie úzko spolupracuje s organizátormi City Areny a v súvislosti s jej otvorením polícia zabezpečí zvýšený výkon služby. Hliadky dopravnej a poriadkovej polície budú podľa situácie usmerňovať dopravu a dohliadať na verejný poriadok,” inormovala polícia prostredníctvom hovorkyne Márie Linkešovej.

Pre očakávaný zvýšený počet návštevníkov v širšom centre Trnavy polícia v spolupráci s okresným úradom vytvorila pre návštevníkov ďalšie parkovacie miesta.

“Vodiči tak budú môcť využiť dočasne vytvorené parkovacie miesta aj na Hlbokej ulici v oboch smeroch. Parkovanie bude vyznačené prenosným dopravným značením,” priblížila.

Na Hlbokej bude v úseku od čerpacej stanice po križovatku s Rybníkovou a Špačinskou znížená maximálna povolená rýchlosť na 30 km/h a doprava bude zúžená na jeden jazdný pruh pre každý smer jazdy.

city-arena-viz1

Ilustračné foto

Športová ulica bude uzavretá úplne.

“Zároveň apelujeme na ľudí, aby prechádzali cez vozovku s najväčšou opatrnosťou a po vyznačených priechodoch pre chodcov, riadili sa pokynmi organizátorov a polície a nezabudli na vzájomnú ohľaduplnosť a trpezlivosť,” žiada návštevníkov M. Linkešová.

Obyvateľom Trnavy a priľahlých obcí polícia odporúča, aby počas víkendu zvážili na presun do centra mesta aj iný spôsob prepravy.

“Očakávame zhustenú premávku, nápor až 9000 áut a práve Trnavčania by mohli byť takýmto spôsobom veľmi nápomocní,” pripomenula.

Ulož ako PDF
Napísal 20. augusta 2015 13:39. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Otvorenie City Areny z pohľadu polície: na Hlbokej bude z dvoch jazdných pruhov parkovisko”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.