reklama

Hasiči vyťahovali z jamy tehotnú ženu, z priekopy talianske auto

V pondelok 21. júna krátko pred 19.30 h zasahovali trnavskí hasiči pri záchrane tehotnej ženy. Žena v ôsmom mesiaci tehotenstva sa nachádzala v jame hlbokej asi dva metre na ulici Terézie Vansovej. Spadla tam po tom, čo sa pod ňou prelomil kryt starej pivnice. „V čase príchodu jednotky bola žena v starostlivosti lekára RLS. Príslušníci HaZZ v spolupráci s RLS zafixovali ženu do celotelovej vákuovej dlahy a potom ju naložili na evakuačné nosidlá. Pomocou lán a rebríka bola vytiahnutá na voľné priestranstvo,“ uviedol hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Dnes v skorých ranných hodinách zasahovali záchranári pri dopravnej nehode na diaľnici D1 medzi Trnavou a Hlohovcom. V priekope sa ocitla Mazda 6 s talianskym evidenčným číslom.

Mazda skončila na streche

„Nehoda osobného auta bola nahlásená v utorok 22. júna o 5:18 hodine. Na miesto bolo vyslaných päť príslušníkov z hasičskej stanice v Trnave. V čase príchodu sa vodič vozidla nachádzal v starostlivosti lekárskej záchrannej služby, na mieste dopravnej nehody boli aj príslušníci diaľničnej polície. Zo strany HaZZ sme zabezpečili havarované motorové vozidlo proti vzniku požiaru a uniku prevádzkových kvapalín. Po ukončení zásahu sa jednotka o 6:15 hodine vrátila na základňu,“ informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Foto: HaZZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 22. júna 2010 9:19. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.