reklama

Hasiči vyťahovali zo štrkoviska Škodu Favorit

Škoda Favorit Pickup s rozvietenými svetlami sa ocitla v stredu 4. augusta okolo 22. hodiny vo vodách Peterského štrkoviska v Hlohovci asi tri metre pod hladinou. Štyria príslušníci hasičského a záchranného zboru si vyžiadali vyslanie potápačskej skupiny z hasičskej stanice v Trnave.

„V automobile sa nenachádzali žiadne osoby. Bolo však potrebné zaistiť uviaznuté vozidlo popruhmi a zabezpečiť ho proti úniku prevádzkových kvapalín,“ uviedol hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Vyťahovanie auta z vody skomplikoval aj strmý, približne štvormetrový zráz. Zásah trval viac ako dve hodiny, jednotka sa vrátila na základňu dvadsať minút po polnoci.

V čase, keď dorazili hasiči na miesto zásahu, auto svietilo asi tri metre pod hladinou

Podrobnosti o tom, ako sa auto dostalo pod hladinu Peterského štrkoviska nie sú známe.

Ulož ako PDF
Napísal 5. augusta 2010 9:46. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.