reklama

Horel Favorit naložený odpadom

Požiar osobného auta Škoda Favorit ohlásili v pondelok 23. mája o 18. 50 hodine na operačné stredisko OR HaZZ v Trnave. Oznamovateľ uviedol, že auto sa nachádza neďaleko areálu zberných surovín pri Johns Manville, hasičská jednotka však na uvedenom mieste nič nenašla.

Príslušníci HaZZ Trnava uvideli kúdoly dymu pri väznici v Hrnčiarovciach a presunuli sa na tam.

Foto: HaZZ v Trnave

„Po príchode na miesto udalosti našli v plameňoch Škoda Favorit. Na lokalizáciu a následnú likvidáciu požiaru bol nasadený vysokotlaký prúd. Na miesto udalosti sa dostavil majiteľ vozidla a policajná hliadka. Materiálna škoda zapríčinená požiarom bola vyčíslená vo výške 150 €. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ informoval o prípade hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 24. mája 2011 10:44. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.