reklama

S požiarom dvoch veľkých senníkov bojovali hasiči vyše päť hodín

Viac ako päť hodín trval zásah jednotiek trnavského hasičského zboru v lokalite Veľký Dvor medzi Trnavou a Malženicami.

Požiar dvoch veľkých senníkov ohlásili v nedeľu 2. decembra nadránom o 3.50 hodine. Na miesto boli vyslaní traja príslušníci OR HaZZ v Trnave, po preskúmaní skutkového stavu si veliteľ zásahu vyžiadal ďalšie tri posily s cisternou.

Na lokalizáciu požiaru bol nasadený jeden C – prúd a jeden vysokotlakový prúd. Na miesto udalosti sa dostavil riadiaci dôstojník OR HaZZ v Trnave. Od siedmej hodiny rannej postupne prebehlo striedanie zasahujúcich príslušníkov novou zmenou, ktorá pokračovala v lokalizačných a likvidačných prácach za asistencie stroja MANITOU, nakladajúceho seno na vlečku traktora, ktorý toto seno vyvážal. Na voľnom priestranstve hasiči seno zalievali vodným prúdom. Príslušníci kvôli zadymeniu počas vykonávania zásahu používali autonómne dýchacie prístroje,“ priblížil priebeh zásahu zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Marián Hruška.

Hasičská jednotka sa po odovzdaní miesta požiaru vedúcemu strediska a zadokumentovaní udalosti vrátila na základňu o 9.12 hodine.

Následkom požiaru vznikla majiteľovi senníkov priama materiálna škoda predbežne vyčíslená na 7000 eur. Príčina vzniku požiaru je v štádiu vyšetrovania,“ dodal M. Hruška.

Fotografie z miesta požiaru:


Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2012 8:51. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “S požiarom dvoch veľkých senníkov bojovali hasiči vyše päť hodín”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.