reklama

S požiarom skládky pri Trnave bojovali hasiči dlhé hodiny, oheň sa rozhorel v noci

V noci na pondelok 21. júla vypukol požiar na skládke komunálneho odpadu na Zavarskej ceste.

Do boja s požiarom, ktorý sa rozhorel na ploche približne 110 x 30 metrov sa pustili desiatky hasičov.

poziar-skladka
Požiar na trnavskej skládke

Ilustračné foto: archív

Podľa informácií veliteľa zásahu Daniela Benkovského okrem príslušníkov OR HaZZ Trnava boli na mieste prítomní aj dobrovoľní hasiči z DHZ Pole Trnava, Jaslovských Bohuníc, Zelenča, Zavara a Križovian.

„Požiar bol ohlásený v pondelok približne o 1.30 hodine. V priebehu dopoludnia sa podarilo požiar lokalizovať. Popoludní sa ohnisko dohášalo a pomocou kompaktora začala navážka zeminy,“ priblížil D. Benkovský.

K niekoľkým požiarom došlo na skládke komunálneho odpadu za Trnavou aj v predchádzajúcich dvoch rokoch. Našťastie, všetky požiare sa obišli bez zranení osôb a väčších materiálnych škôd.

Zásah hasičov na skládke trval v momente zverejnenia článku nepretržite už 12 hodín.

Ulož ako PDF
Napísal 21. júla 2014 13:50. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.