reklama

Pri Trnave opäť horela skládka, hasiči dopravovali vodu aj z Váhu

V piatok 2. decembra 2016 horela skládka FCC na Zavarskej ceste pri Trnave.

Požiar skládky komunálneho odpadu bol podľa vyjadrenia hovorkyne KR HaZZ v Trnave Júlie Kedrovej ohlásený krátko po 11. hodine.

Zasahovalo dvanásť hasičov z Trnavy, Hlohovca a Serede so šiestimi kusmi hasičskej techniky. Okrem profesionálnych hasičov sa na zneškodňovaní požiaru podieľajú aj členovia DHZO Križovany nad Dudváhom, Voderady, Šúrovce, DHZO Pole a Zavar. Dopravu vody na požiarisko zabezpečovali hasiči kyvadlovou dopravou z čerpacieho stanoviska, ktoré je zriadené na toku rieky Váh,“ uviedla J. Kedrová.

Prácu hasičom sťažoval silný vietor a zadymenie.

V ostatných rokoch horelo na trnavskej skládke už viackrát, požiare nespôsobili žiadne vážnejšie škody.

poziar-skladka1

poziar-skladka2

Foto: HaZZ Trnava

Ulož ako PDF
Napísal 3. decembra 2016 0:12. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

pre “Pri Trnave opäť horela skládka, hasiči dopravovali vodu aj z Váhu”

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.