reklama

Nehodu pri Bučanoch neprežil jeden človek. Hasiči zasahovali počas Veľkej noci pri požiaroch aj nehodách

Príslušníci HaZZ Trnavského kraja vykonali počas veľkonočných sviatkov spolu 19 výjazdov. Z toho bolo deväť pri požiaroch, štyri zásahy boli technického charakteru a šesťkrát zasahovali príslušníci HaZZ pri dopravných nehodách Najviac – päť výjazdov – vykonali hasiči OR HaZZ v Trnave.

Najvážnejšou udalosťou sviatočného víkendu bola pre hasičov dopravná nehoda pri Bučanoch.

V sobotu 15. apríla asi o 21. hodine pri nehode osobného auta zomrel jeden človek a tri osoby utrpeli zranenia.


ILUSTRAČNÉ FOTO: HaZZ

„Zasahujúci hasiči z Trnavy poskytli zraneným predlekársku prvú pomoc a pomohli ich naložiť do vozidiel záchrannej zdravotnej služby. Usmrtenú osobu vyslobodili z havarovaného vozidla pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia. Havarovaný automobil zabezpečili proti vzniku požiaru,“ uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Trnavskí hasiči zasahovali aj pri nehode na Rybníkovej ulici, likvidovali požiar suchej trávy a uskutočnili dva výjazdy k technickým zásahom.

Ulož ako PDF
Napísal 18. apríla 2017 10:19. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.