reklama

Hasiči zasahovali pri dopravných nehodách v Trnave a pri Chtelnici

Pri dopravnej nehode troch áut na Suchovskej ceste v Trnave sa zranili dvaja ľudia.

K nehode došlo podľa informácií hovorkyne KR HaZZ v Trnave Júlie Kedrovej v pondelok 30. januára po 11. hodine.

“Zraneným osobám hasiči poskytli predlekársku prvú pomoc a odovzdali ich do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby. Na vozidlách vykonali protipožiarne opatrenia a uniknuté prevádzkové kvapaliny zasypali sorpčnou látkou. Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Trnavy,” priblížila J. Kedrová.

ILUSTRAČNÉ FOTO: HaZZ Trnava

Hasičskú asistenciu si vyžiadala aj nehoda pri Chtelnici.

K tej došlo v pondelok pre 11. hodinou.

“Piešťanskí hasiči zasahovali pri dopravnej nehode jedného osobného motorového vozidla v katastri obce Chtelnica. V dôsledku dopravnej nehody bola jedna osoba zranená. Hasiči zranenú osobu vyslobodili pomocou hydraulického vyslobodzovacieho zariadenia, poskytli jej predlekársku prvú pomoc a odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby,” uviedla Júlia Kedrová.

Ulož ako PDF
Napísal 31. januára 2017 8:02. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.