reklama

Trnavskí hasiči zasahovali včera pri dvoch dopravných nehodách

Vo štvrtok 18. novembra krátko po 9. hodine sa stala na Piešťanskej ceste v smere z Trnavy dopravná nehoda dvoch osobných vozidiel Opel Combo a BMW 530. Zasahujúci príslušníci OR HaZZ v Trnave podľa slov krajského hovorcu hasičského zboru Ivana Peťka miesto nehody označili a zasypali približne 5 litrov unikajúcich prevádzkových kvapalín.

Vozidlá boli zabezpečené proti vzniku požiaru odpojením akumulátorových batérií. Príslušníci riadili premávku do príchodu polície. Po ukončení zásahu o 10:08 hod. sa jednotka vrátila na základňu.
K zraneniu účastníkov nehody nedošlo.

Ďalšia nehoda bola na operačné stredisko OR HaZZ v Trnave ohlásená na 62. km diaľnice D1 v smere z Trnavy do Hlohovca krátko pred 10. hodinou. Na miesto udalosti boli vyslaní štyria príslušníci HaZZ s technikou.


„Po príchode jednotky na miesto udalosti bolo zistené že prišlo k havárii dodávkového vozidla VW Caddy, ktoré bolo prevrátené na ľavom boku v priekope. Vozidlo prednou časťou narazilo do stromu. Jedna zranená osoba sa v čase príchodu hasičskej techniky nachádzala v starostlivosti lekárov,“ uviedol I. Peťko.

Zasahujúci príslušníci zabezpečili vozidlo proti vzniku požiaru odpojením akumulátorovej batérie a zasypali uniknuté prevádzkové kvapaliny.

Foto: OR HaZZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 19. novembra 2010 0:26. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.