reklama

Hasiči zasahovali pri požiari balkóna Na hlinách, aj pri nehode na ceste R1

Trnavskí hasiči zasahovali pri požiari balkóna Na hlináchm aj pri nehode na ceste R1.

V piatok 10. júna 2022 popoludní spozorovali požiar balkóna na 3. poschodí výškového obytného domu na sídlisku Hliny v Trnave.

„Príjazd trnavských hasičov bol značne skomplikovaný obťažnou prejazdnosťou pre veľké množstvo zaparkovaných vozidiel. Operačné stredisko vyslalo výškovú techniku, tú však museli odvolať, pretože by jej príjazd bol nemožný. Zasahujúci príslušníci preto pomocou výsuvných rebríkov vystúpili na horiaci balkón. Pomocou vedier s vodou uhasili horiaci popolník a odpad v jeho okolí. Nedbalosť majiteľom nespôsobila žiadnu škodu. Hasičom sa podarilo svojou prácou uchrániť majetok vo výške 2 000 eur,“ uviedla hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová.


Nehoda na rýchlostnej ceste R1

FOTO: HaZZ Trnava

V nedeľu 12. júna 2022 pred 14. hodinou došlo na rýchlostnej ceste R1 k nehode s účasťou troch vozidiel.

Osobné auto narazilo do zvodidiel, v čase príjazdu hasičov sa účastníci nachádzali mimo vozidla za zvodidlami. Príslušníci im poskytli predlekársku prvú pomoc a následne odovzdali do starostlivosti záchrannej zdravotnej služby.

„Na havarovanom automobile vykonali hasiči protipožiarne opatrenia, unikajúce prevádzkové kvapaliny zasypali sorpčným materiálom. Po zdokumentovaní udalosti zasahujúci hasiči asistovali pri naložení vraku na vozidlo odťahovej služby. Následne v spolupráci s diaľničnou spoločnosťou bola vozovka očistená od úlomkov z dopravnej nehody. Pri udalosti zasahovala hasičská jednotka z Trnavy,“ informovala Košťálová.

Ulož ako PDF
Napísal 14. júna 2022 13:49. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.