reklama

Kvôli pyrotechnike zasahovali hasiči v okrese Trnava počas silvestrovskej noci pri dvoch požiaroch

Počas silvestrovskej noci z 31. decembra 2023 na 1. januára 2024 zasahovali hasiči v súvislosti s používaním zábavnej pyrotechniky v Trnavskom kraji príslušníci sedemkrát.

Ako informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, v okresoch Trnava a Piešťany sa uskutočnili po dva zásahy hasičov, po jednom v okresoch Galanta, Dunajská Streda a Senica.

Hasiči zasahovali pri požiari pyrotechniky a podzemných kontajnerov.

Ilustračné foto: archív

Na Nový rok v rámci kraja došlo k požiaru rodinného domu v obci Jahodná v okrese Dunajská Streda, materiálne škody dosiahli 20-tisíc eur, zásahom hasičov boli uchránené hodnoty vo výške 150-tisíc eur.

V obci Zemianske Sady v okrese Galanta horel 1. januára 2024 senník s materiálnymi škodami 2000 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 2. januára 2024 9:56. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.