reklama

V okrese Trnava zaznamenali hasiči na prelome rokov sedem zásahov

V Trnavskom kraji bolo v dňoch 31.12.2011 a 01.01.2012 zaznamenaných celkom 26 udalostí, pri ktorých zasahovali príslušníci HaZZ Trnavského kraja. Najviac, spolu 19 výjazdov, bolo uskutočnených k požiarom, štyri výjazdy boli uskutočnené k technickým zásahom a tri výjazdy k dopravným nehodám. Pri týchto udalostiach boli dve osoby boli zranené, obe pri dopravných nehodách. Zachránených boli celkom tri osoby, z toho dve pri dopravných nehodách a jedna pri technických zásahoch, informoval krajský hovorca HaZZ Ivan Peťko.

Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 12 310 € a uchránené hodnoty vo výške 35 720 €.


Ilustračné foto

Najviac zásahov počas Silvestra roku 2011 a prvého dňa roku 2012, spolu osem, uskutočnili príslušníci HaZZ v okrese Dunajská Streda, sedem v okrese Trnava, po tri zásahy v okrese Senica a tiež v okrese Hlohovec. Dvakrát zasahovali príslušníci HaZZ v okresoch Galanta a Skalica. Jeden zásah uskutočnili hasiči v okrese Piešťany.

Z celkového počtu 19 výjazdov k požiarom počas oboch dní bolo osem výjazdov k požiarom kontajnerov na odpadky, štyri zásahy na uhasenie požiarov na budovách a objektoch, dva zásahy pri požiaroch, ktoré sa vyskytli na dopravných prostriedkoch cestnej dopravy. Dva výjazdy boli k uhaseniu požiarov na skládke odpadov,“ doplnil Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 3. januára 2012 8:42. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.