reklama

Minulý týždeň horelo v okrese Trnava päťkrát

Trnavskí hasiči absolvovali v uplynulom 45. týždni dvanásť výjazdov.

Päťkrát išlo o požiar, v troch prípadoch zasahovali pri dopravných nehodách, uskutočnili tri technické zásahy a v trojici prípadov išlo o planý poplach.

Na úrovni kraja bolo podľa informácií zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Mariána Hrušku zaevidovaných spolu 58 udalostí.

Hasiči bojovali v dvadsiatich prípadoch s požiarom, pätnásť zásahov bolo technických, štrnásť k dopravným nehodám.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Pri výjazdoch zomreli dvaja ľudia, obaja pri technických zásahoch.

Z celkového počtu 20 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni sa uskutočnilo najviac k požiarom rodinných domov – celkom 3, vyskytli sa tiež dve požiare budov pre ubytovanie a rekreáciu, dvakrát horelo v bytoch, zaznamenané boli dva požiare dopravných prostriedkov a rovnaký počet požiarov na skládkach.

Priame škody boli celkovo vyčíslené na 3994 eur, uchránené hodnoty predstavujú hodnotu 260-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 12. novembra 2012 8:39. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.