reklama

V trnavskom regióne horelo minulý týždeň štrnásťkrát

Trnavskí hasiči zasahovali v uplynulom týždni pri štrnástich požiaroch, šesť výjazdov zaznamenali k dopravným nehodám, riešili aj dva technické zásahy a absolvovali aj jedno cvičenie.

Na území celého Trnavského kraja evidujú štatistiky HaZZ celkom 78 výjazdov, z nich 38 k požiarom, 20 k dopravným nehodám a 15 zásahov bolo technického charakteru.


Ilustračné foto

Priame škody boli celkovo vyčíslené na 66 240 eur, uchránené hodnoty predstavujú čiastku 761 270 eur. Z celkového počtu 38 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni bolo vykonaných najviac k požiarom vypaľovaniu trávy a strniska- celkom dvanásť, vyskytlo sa tiež šesť požiarov na skládkach odpadov a smetísk a tri požiare dopravných prostriedkov cestnej dopravy,“ konštatoval zastupujúci hovora KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.

Ulož ako PDF
Napísal 9. júla 2012 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.