reklama

Hasiči mali najviac práce pri dopravných nehodách

V 38. týždni zaevidoval Hasičský a záchranný zbor na území okresu Trnava celkom 21 výjazdov.

Najviac – sedem výjazdov sa uskutočnilo k dopravným nehodám, šesťkrát vyrážali hasiči k požiarom. V štatistikách uplynulého týždňa je aj sedem technických a jeden ekologický zásah.

Na území Trnavského kraja bolo podľa informácií zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Martina Fulajtara evidovaných spolu 60 výjazdov.

ILUSTRAČNÉ FOTO: KR HaZZ Trnava

Aj v kraji sa uskutočnilo najviac zásahov k dopravným nehodám, spolu 25, hasiči likvidovali 18 požiarov a riešili 11 technických zásahov.

Z celkového počtu 18 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni bolo najviac zásahov pri požiaroch dopravných prostriedkov cestnej dopravy – celkom 4, vyskytli sa tiež štyri požiarov pri vypaľovaní trávy, strnísk a tri požiare ostatného prírodného prostredia. Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 7370 eur a uchránené hodnoty vo výške 104 590 eur,“ doplnil Fulajtar.

Ulož ako PDF
Napísal 24. septembra 2012 9:34. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.