reklama

Hasiči mali prácu aj počas vianočných sviatkov

Počas vianočných sviatkov od 24. do 26. decembra 2018 absolvovali príslušníci HaZZ Trnavského kraja spolu 24 výjazdov.

Deväťkrát zasahovali pri požiaroch, osem zásahov bolo technického charakteru, šesť výjazdov mali k dopravným nehodám a raz pri ekologickom zásahu, informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Júlia Kedrová.

Najviac – výjazdov 5 vykonali hasiči z hasičskej stanice v Senici, štyri výjazdy realizovali hasiči z Trnavy a Šamorína, tri z Galanty, po dva zo Serede, Hlohovca Dunajskej Stredy a Piešťan.


Ilustračné foto: KR HaZZ Trnava

„Technické zásahy sa týkali otvárania bytov v Trnave a Šamoríne, spadnutých stromov v Trnave a Galante, vytápania budov v Dunajskej Strede a Hlohovci a prevoz nadrozmerného pacienta v Trnave,“ priblížila J. Kedrová.

K požiarom vykonali hasiči deväť výjazdov – trikrát v Galante, dvakrát v Senici, po jednom v Piešťanoch, Hlohovci, Seredi a Šamoríne.

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2018 15:11. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.