reklama

Hasičov zamestnávali počas vianočných sviatkov najmä výčiny počasia

Na území Trnavského kraja zaznamenali v 52. kalendárnom týždni hasiči celkom 47 udalostí.

Štatistiky naplnili podľa vyjadrenia krajského hovorcu HaZZ v Trnave Mariána Hrušku najmä technické zásahy v súvislosti s poľadovicou a tvorením námrazy na Štedrý deň. Tých zaevidovali dvadsaťsedem.

Deväť výazdov evidujeme k požiarom, ďalšie tri k dopravným nehodám, uskutočnilo sa tiež sedem cvičení,“ upresnil Hruška.

ohen-auto-bucany

ILUSTRAČNÉ FOTO: HaZZ

Najviac zásahov sa uskutočnilo v okresoch Trnava a Dunajská Streda – po jedenásť.

Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 37 277 eur a uchránené hodnoty predstavujú sumu 91 337 eur.

Z celkového počtu 9 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni bolo vykonaných najviac k požiarom dopravných prostriedkov cestnej dopravy a k požiarom budov a hál pre výrobu a služby – po 2-krát,“ doplnil M. Hruška.

Ulož ako PDF
Napísal 31. decembra 2012 13:13. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.