reklama

Zásahy krajských hasičov v minulom týždni

Prinášame prehľad udalostí uskutočnených v Trnavskom kraji príslušníkmi HaZZ v 3. týždni roku 2011.

V Trnavskom kraji bolo v uplynulom 3. týždni roku 2011 zaznamenaných celkom 29 udalostí, čo je o deväť udalostí menej ako v predchádzajúcom týždni. Najviac, spolu 12 výjazdov bolo uskutočnených k požiarom, 12 výjazdov mali príslušníci HaZZ v uplynulom týždni k dopravným nehodám. K technickým zásahom boli vykonané tri výjazdy. Okrem toho boli uskutočnené dve cvičenia. Pri týchto udalostiach bolo deväť osôb zranených, všetky pri dopravných nehodách. Usmrtené boli dve osoby. Zachránených bolo celkom 16 osôb. Z uvedeného počtu 16 zachránených bolo najviac, spolu päť osôb zachránených v okrese Galanta, informoval hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Medzi minulotýždňovými zásahmi figuruje aj mimoriadne tragická nehoda, pri ktorej v Dubovanoch zahynuli dve 12-ročné školáčky

Na území okresu Trnava hasiči zasahovali pri štyroch požiaroch, jednej dopravnej nehode a jednom technickom zásahu.

Priame škody boli celkovo vyčíslené vo výške 4 570.- € a uchránené hodnoty vo výške 83 890.- €. Z celkovej výšky vyčíslených škôd 4 570.- € bolo najviac, 3 041.- € vyčíslené pri  požiaroch v okrese Dunajská Streda. Najväčšie uchránené hodnoty vo výške 80 230.- € boli vyčíslené tiež v okrese Dunajská Streda.

Najviac zásahov v uplynulom 3. týždni roku 2011, spolu sedem, vykonali príslušníci HaZZ v okrese Dunajská Streda,  šesť zásahov v okrese Trnava a päť v okrese Piešťany.

Foto: KR HaZZ v Trnave


Ulož ako PDF
Napísal 25. januára 2011 8:17. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.