reklama

Hasiči vyrážali v minulom týždni k deviatim požiarom

Hasiči na území okresu Trnava zasahovali v uplynulom týždni pri deviatich požiaroch, jednej dopravnej nehode a absolvovali aj štyri technické zásahy.

Štatistiky zverejnil zastupujúci hovorca KR HaZZ v Trnave Martin Fulajtar.

Na území Trnavského kraja horelo 31-krát, pätnásť výjazdov vykonali príslušníci HaZZ k dopravným nehodám.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Z celkového počtu 31 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni sa uskutočnilo najviac k požiarom skládky odpadov, smetísk – celkom v siedmich prípadoch, vyskytlo sa tiež päť požiarov ostatného prírodného prostredia a tri požiare trávy, strniska,“ konkretizoval Fulajtar.

Priame škody spôsobené požiarmi boli celkovo vyčíslené na 9910 eur, uchránené hodnoty predstavujú čiastku 169-tisíc eur.

Ulož ako PDF
Napísal 4. júna 2012 10:09. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.