reklama

Trnavskí hasiči mali v minulom týždni menej práce

Na území okresu Trnava zasahovali hasiči v uplynulom 14. týždni pri deviatich požiaroch. Štatistiky minulého týždňa uvádzajú tiež tri zásahy pri dopravných nehodách a jeden planý poplach.

Pre porovnanie v 13. týždni horelo v trnavskom okrese až 18-krát, hasiči zasahovali pri siedmich nehodách a riešili sedem technických zásahov.

Počet udalostí v predošlom týždni výrazne poklesol.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Na území Trnavského kraja zaznamenaných celkom 65 udalostí, čo je o 58 udalostí menej ako v predchádzajúcom týždni. Najviac výjazdov, spolu 38, bolo uskutočnených k požiarom, sedemnásťkrát k dopravným nehodám a šesť výjazdov sme zaznamenali k technickým zásahom. Okrem toho sa vyskytli aj dva plané poplachy a uskutočnili sa dve cvičenia,“ zhrnul uplynulých sedem dní v číslach hovorca KR HaZZ v Trnave Ivan Peťko.

Ulož ako PDF
Napísal 9. apríla 2012 10:06. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.