reklama

Minulý týždeň horeli najčastejšie autá a tráva

Deväť výjazdov k požiarom, tri k dopravným nehodám, rovnaký počet technických zásahov a jeden ekologický zásah – taká je štatistika výjazdov hasičov z trnavskej stanice v uplynulom 30. týždni.

Na území Trnavského kraja zasahovali hasiči podľa informácií zastupujúceho hovorcu KR HaZZ v Trnave Martina Fulajtara 61-krát.

Najviac, 22 zásahov, absolvovali k požiarom.

ILUSTRAČNÉ FOTO

Z celkového počtu 22 výjazdov k požiarom v uplynulom týždni sa uskutočnilo najviac k požiarom dopravných prostriedkov cestnej dopravy – celkom sedem, vyskytlo sa tiež šesť požiarov pri vypaľovaní trávy a strnísk a tri požiare stohov,“ konkretizoval Fulajtar.

Priame škody boli celkovo vyčíslené na 105 200 eur, uchránené hodnoty predstavujú 187 060 eur.

Ulož ako PDF
Napísal 30. júla 2012 8:52. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.