reklama

V súvislosti so snežením bolo v Trnavskom kraji v akcii viac ako 160 profesionálnych a dobrovoľných hasičov

Najviac zásahov v súvislosti s odstraňovaním následkov sneženia v rámci Slovenska absolvovali 9. decembra 2021 hasiči v Trnavskom kraji. Bolo ich viac ako šesťdesiat.

Ak informovala hovorkyňa KR HaZZ v Trnave Lena Košťálová, príslušníci Hasičského a záchranného zboru v Trnavskom kraji zasahovali 21-krát, Okresné riaditeľstvo HaZZ v Trnave eviduje štyri zásahy súvisiace s počasím.

V okrese Piešťany sa uskutočnilo šesť zásahov, v okresoch Senica a Dunajská Streda po štyri, v okrese Skalica tri. „Zasahovalo 28 príslušníkov s deviatimi kusmi hasičskej techniky,“ uviedla Košťálová.

FOTO: HaZZ

Až štyridsať výjazdov absolvovali dobrovoľné hasičské zbory obcí v Trnavskom kraji.

„Išlo o dstraňovanie spadnutých stromov z cestných komunikácií. Zasahovalo 135 členov dobrovoľných zborov s 29 kusmi hasičskej techniky,“ dodala.

Ulož ako PDF
Napísal 10. decembra 2021 10:33. Článok je zaradený do rubriky: Krimi. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama

reklama

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.