reklama

V Trnavskom kraji bolo počas silvestrovskej noci spôsobených zábavnou pyrotechnikou 11 požiarov

Hasiči absolvovali počas Silvestra 2019 do ranných hodín 1. januára v Trnavskom kraji kvôli požiarom spôsobeným zábavnou pyrotechnikou celkom jedenásť výjazdov.

Prezídium Hasičského a záchranného zboru SR informovalo, že počas silvestrovskej noci zasahovali hasiči pri 100 požiaroch.

Z celkového počtu požiarov bolo 56 spôsobených zábavnou pyrotechnikou.

Najviac takýchto požiarov vzniklo v Bratislavskom (19) a Trnavskom kraji (11).


Požiar rodinného domu v Dunajskej Strede

FOTO: HaZZ

„Oproti minulému roku na Slovensku stúpol počet požiarov, a to až o 19 prípadov. Počet požiarov spôsobených zábavnou pyrotechnikou stúpol o 17 prípadov,“ uvádza sa v správe Prezídia HaZZ.

Hasiči v rámci celej SR absolvovali výjazdy aj k technickým udalostiam rôzneho charakteru (34 – krát, z toho pri 15 dopravných nehodách), pri ekologickej udalosti zasahovali 4-krát.

Ulož ako PDF
Napísal 1. januára 2020 10:31. Článok je zaradený do rubriky: Aktuálne, Ďalšie správy, Trnava. RSS 2.0. Both comments and pings are currently closed.


INZERCIA

reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama reklama

NAJNOVŠIE ČLÁNKY

reklama

Prihlásiť sa | © Všetky práva vyhradené. trnava-live.sk I Názory vyslovené v diskusiách čitateľov nie sú názormi prevádzkovateľa webu, a ten za obsah týchto názorov nezodpovedá. Rasistické, vulgárne, urážlivé a príspevky mimo témy článku budú vymazané. Redakcia si vyhradzuje právo na zastavenie diskusie v prípade, že komentáre smerujú k vzájomnému napádaniu sa a osočovaniu účastníkov diskusie alebo iných osôb.